Hizmet Detayları

Özelliklerimiz Hakkında Hala Kafanız Karışık Mı?

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Hosting.com.tr için en önemli husus “müşteri memnuniyeti” olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır.

Cloud Hosting

Yargıç Hosting tüm sunucu ve altyapısı Türkiye’nin en yeni veri merkezlerinden birisi olan Türkcell’in Torbalı lokasyonunda barındırmaktadır. Sektördeki en güncel teknolojileri takip eden ve bunu sistemlerine en hızlı şekilde entegre eden firma, tüm network ve sunucu sistemlerinde en güncel donanımları kullanmaktadır. Üyelerine her zaman en iyi ve en güncel teknolojiler ile hizmet sağlamayı amaçlayan Hosting.com.tr, bu alanda yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.

sunucuları, Turkcell‘in İzmir Torbalıda bulunan son teknoloji TIER3 sertifikasına sahip veri merkezinde barınmaktadır

Hizmetlere Genel Bakış

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ulla laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Daha Hızlı Yükleme Hızı

7/24 Müşteri Desteği

%99 Çalışma Süresi Garantisi

24/7 Customer Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ulla laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Bizi Arayın

(+90)555 555 55 55

Email Address

support@yargichosting.com

Ofis Adresimiz

Kaya Mahallesi Ziya Sokak Bursa / TURKEY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Bültenimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua
Web Hosting Services Template Kit by Jegtheme
Copyright © 2021. All rights reserved.